ITALŠTINA ANGLIČTINA - ČEŠTINA

CRONOTRADE s.r.o. je česko-italská stavební společnost, která má více než 20 let zkušenosti v oboru. V průběhu této doby se změnily technologie a typy konstrukcí, ale kvalita práce a vášeň zůstávají stejné jako dřív

KONSTRUKCE

ZKUŠENOST, INOVACE, VÁŠEŇ

Naše společnost nabízí řadu stavebních služeb, včetně rezidenčních, komerčních a veřejných staveb, demolicí a rekonstrukcí, renovací, běžné i nadstandardní údržby.

Naší nejsilnější stránkou je přesnost v dodání práce a kvalita zvolených materiálů. 

Spolupracujeme s odborníky jako jsou inženýři různých oborů, geologové geodeti nebo architekti, kteří vždy přijdou s řešením přímo na míru. 

Během každé zakázky bude přítomen jeden z našich vedoucích pracovníků, aby kontroloval a zajistil správný průběh.

Vždy nabízíme zákaznickou podporu po dokončení práce, v případě, že se objeví nějaká nedokonalost nebo je nutné provést nějakou změnu.

ÚDRŽBA

"CRONOTRADE se také specializuje na běžnou a nadstandardní údržbu budov prostřednictvím oprav a renovačních prací. V případě potřeby vždy spolupracuje s odborníky v odvětví

Cronotrade je místem, kam se můžete obrátit v případě problémů. Už se nebudete muset zabývat poruchami a problémy, protože se o vše postaráme my. Pokud se Vám doma něco rozbije, s naší pomocí to vyřešíte během krátké doby.

Ital center s.r.o. je společnost, která se stará o údržbu a správu nemovitostí, jejímž cílem je co nejvíce zvýšit výnosy nemovitostí a zbavit klienty starostí týkajících se správy. Nabízíme službu údržby domácností, abychom mohli pohotově zasáhnout při každodenních haváriích díky specializovanému a kompetentnímu personálu.

V naší realitní nabídce si můžete prohlédnout nemovitosti k pronájmu či prodeji. Neváhejte nás kontaktovat a prohlédnout si je.

E-SHOP VYSOCE KVALITNÍCH STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ ZA NEJLEPŠÍ CENY

Cronotrade sto

Řipská 789/21, 130 00 Praha 3 - Vinohrady

+420 601560506

+39 3384577871

info@cronotrade.cz

www.cronotrade.cz